polish / english
Hotel Komeda Ostrów Wlkp.

Kontakt

"Hotel Komeda”
ul. Ks. Kompałły 9
tel: +48 (62) 591 78 78
fax: +48 (62) 591 73 78
63-450 Ostrów Wielkopolski
e-mail: info@hotel-komeda.com.pl

KOMUNIKACJA
Lotnisko Poznań - Ławica ok. 120 km
Lotnisko Wrocław - ok. 90 km
Stacja PKP Ostrów Wielkopolski 1,5 km
Dworzec PKS Ostrów Wielkopolski 1,8 km


Jak dojechać?


Z kierunku POZNAŃ, SZCZECIN,
Jadąc z kierunku Poznania na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcamy w lewo kierując się na Bydgoszcz - Kalisz. Na nastepnym dużym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną za wiaduktem, skręcamy w lewo, nadal kierując się na Bydgoszcz – Kalisz. Na kolejnym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną przed hipermarketem E. Leclerc skręcamy w prawo i jedziemy cały czas drogą z pierwszeństwem przejazdu kierując się na Katowice. Za parkiem miejskim po prawej stronie znajduje się kompleks Kino – Hotel KOMEDA.

Z kierunku KATOWICE, WROCŁAW,
Jadąc z tego kierunku na pierwszym rondzie jedziemy prosto kierując się na Kalisz, Bydgoszcz. Za rondem droga skręca łukiem w prawo. UWAGA!!! Na rondzie nie wybieramy drogi tranzytowej dla samochodów ciężarowych! Wybieramy drogę dla ruchu osobowego na wprost! Po 500 metrach od ronda po lewej stronie przed drugim skrzyżowaniem od ronda znajduje się hotel KOMEDA.

Z KIERUNKU KALISZ, BYDGOSZCZ
Jadąc z tego kierunku przy stacji SHELL jedziemy prosto jezdnią dwupasmową. Na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną przy hipermarkecie E. Leclerc skręcamy w lewo i jedziemy cały czas drogą z pierwszeństwem przejazdu kierując się na KATOWICE. Za parkiem miejskim po prawej stronie znajduje się kompleks Kino – Hotel KOMEDA.

Z KIERUNKU ZIELONA GÓRA, SZLICHTYNGOWA, KROTOSZYN
Kierujemy się na Bydgoszcz – Kalisz. Na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną przed salonem FIATA jedziemy prosto. Na nastepnym dużym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną za wiaduktem skręcamy w lewo, nadal kierujemy się na Bydgoszcz – Kalisz. Na kolejnym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną przed hipermarketem E. Leclerc skręcamy w prawo i jedziemy cały czas drogą z pierwszeństwem przejazdu kierując się na Katowice. Za parkiem miejskim po prawej stronie znajduje się kompleks Kino – Hotel KOMEDA.